• 1
 • رشته: معماری
 • مدرک: لیسانس
 • طول دوره: 4 سال
 • شهریه سالانه: 5540 $
 • 2
 • رشته: معماری داخلی
 • مدرک: لیسانس
 • طول دوره: 4 سال
 • شهریه سالانه : 5540 $
 • 3
 • رشته: معماری با تز
 • مدرک: فوق لیسانس
 • طول دوره: 2 سال
 • شهریه سالانه: 1753 $
 • 4
 • رشته:معماری بدون تز
 • مدرک: فوق لیسانس
 • طول دوره: 1.5 سال
 • شهریه سالانه: 1753 $
bb4c229765ecf14b7c8c5cfd5e926f6a 1

برنامه های آموزشی دانشگاه مدیترانه شرقی EMU

Faculty of Art & Architecture

دانشکده هنر و معماری EMU

درباره دانشکده هنر و معماری EMU

در سال 1991، گروه معماری EMU در دانشکده فنی فعالیت علمی خود را آغاز کرد. در سال 1997، دپارتمان معماری و دپارتمان معماری داخلی با هم ترکیب شدند و به دانشکده معماری تبدیل شدند. امروزه، مدارک تحصیلات تکمیلی در معماری داخلی و معماری ارائه می دهد. دپارتمان معماری یک دوره کارشناسی ارشد معماری 2 ساله، یک دوره کارشناسی ارشد معماری بدون پایان نامه، یک دوره کارشناسی ارشد 2 ساله در طراحی شهری، یک سال کارشناسی ارشد در طراحی شهری بدون پایان نامه و یک دوره کارشناسی ارشد 2 ساله ارائه می دهد. در مطالعات میراث فرهنگی.
معماری داخلی به عنوان دو سال کارشناسی ارشد، یک سال کارشناسی ارشد معماری داخلی بدون پایان نامه و در مقطع دکتری در رشته معماری در دسترس است. با 39 عضو هیئت علمی تمام وقت (12 استاد، 15 دانشیار، 11 استادیار و 1 مربی)، 29 کارمند پاره وقت و 30 دستیار پژوهشی، این دانشکده به ارائه آموزش ادامه می دهد.

دانشکده هنر و معماری EMU

دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) یک موسسه آموزش عالی مشهور است که در فاماگوستا، قبرس شمالی واقع شده است. این دانشگاه به دلیل برنامه معماری برجسته خود که به دلیل برتری در آموزش، تحقیق و نوآوری در سطح بین المللی شناخته شده است. در این مقاله، برنامه معماری EMU را بررسی خواهیم کرد و اینکه چرا این یک انتخاب عالی برای دانشجویان علاقه مند به دنبال کردن حرفه ای در معماری است.

برنامه معماری EMU

برنامه معماری EMU یک برنامه چهار ساله در مقطع کارشناسی است که دانشجویان را برای حرفه ای در معماری آماده می کند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که پایه ای قوی در اصول و شیوه های معماری برای دانشجویان فراهم کند. دانش آموزان در مورد طراحی، ساخت و ساز، پایداری، و فن آوری، از جمله موضوعات دیگر یاد خواهند گرفت. این برنامه از طریق ترکیبی از سخنرانی‌ها، کارهای استودیویی و پروژه‌های عملی ارائه می‌شود و به دانش‌آموزان آموزش جامعی ارائه می‌دهد که آنها را برای چالش‌های حرفه معماری آماده می‌کند.

این برنامه توسط تیمی از اعضای هیئت علمی مجرب و متعهد رهبری می شود که متعهد به ارائه بهترین آموزش ممکن به دانشجویان هستند. اعضای هیئت علمی در زمینه های خود متخصص هستند و دانش و تجربه زیادی را به کلاس درس می آورند. آنها از نزدیک با دانش آموزان همکاری می کنند تا به آنها کمک کنند تا مهارت های خود را توسعه دهند و به اهداف خود برسند.

چرا برنامه معماری EMU را انتخاب کنید؟

 1. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا برنامه معماری EMU یک انتخاب عالی برای دانشجویان علاقه مند به دنبال کردن حرفه ای در معماری است. در اینجا فقط چند مورد است:
 2. شناخت بین المللی: برنامه معماری EMU به دلیل برتری در آموزش، تحقیق و نوآوری در سطح بین المللی شناخته شده است. این شناخت تضمین می کند که فارغ التحصیلان این برنامه به خوبی برای رقابت در بازار معماری جهانی آماده هستند.
 3. امکانات پیشرفته: برنامه معماری در یک مرکز مدرن و مجهز قرار دارد که منابع مورد نیاز دانش آموزان را برای موفقیت فراهم می کند. امکانات شامل استودیوهای طراحی، آزمایشگاه های کامپیوتر، آزمایشگاه ساخت و کتابخانه مواد می باشد.
 4. آموزش عملی: برنامه معماری در EMU بر یادگیری عملی و تجربه عملی تأکید دارد. به دانش آموزان این فرصت داده می شود تا روی پروژه های دنیای واقعی کار کنند، با متخصصان صنعت همکاری کنند و در دوره های کارآموزی شرکت کنند تا تجربیات ارزشمندی کسب کنند.
 5. فرصت های شغلی: فارغ التحصیلان برنامه معماری EMU بسیار مورد توجه کارفرمایان در صنعت معماری هستند. آنها مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت در نقش های مختلف از جمله معمار، طراح، مدیر پروژه و غیره را دارند.

نتیجه

اگر علاقه مند به دنبال کردن حرفه ای در معماری هستید، برنامه معماری EMU یک انتخاب عالی است. این برنامه برای ارائه پایه ای قوی در اصول و شیوه های معماری برای دانشجویان طراحی شده است و توسط تیمی از اعضای هیئت علمی مجرب و متعهد ارائه می شود. برنامه معماری EMU با به رسمیت شناختن بین المللی، امکانات پیشرفته، فرصت های یادگیری عملی و چشم انداز شغلی عالی، یک سرمایه گذاری عالی برای آینده شما است.

اعتبار و طول دوره دانشکده معماری EMU

دپارتمان معماری از شورای اعتباربخشی معماری ترکیه (MIAK) و اعتبار از هیئت ملی اعتباربخشی معماری (NAAB) اعتبار گرفته است. دپارتمان معماری داخلی از آژانس تضمین کیفیت از طریق اعتباربخشی برنامه های تحصیلی (AQAS) اعتبار گرفته است. هیئت علمی عضو ENHR (شبکه اروپایی تحقیقات مسکن)، EAAE (انجمن اروپایی آموزش معماری) و IFI (فدراسیون بین المللی معماران/طراحان داخلی) است. ماموریت دانشکده توسعه یک برنامه درسی متمایز مطابق با استانداردهای بین المللی، ارائه فرصت هایی برای آموزش طراحی بین رشته ای به جامعه متنوع دانشجویی خود، تشویق و آموزش معماران و طراحان آینده به عنوان متخصصان مبتکر، خلاق، حساس به فرهنگ و محیط زیست است. توانایی تفکر انتقادی بالا و دانش به روز از فناوری های مورد استفاده در معماری و معماری داخلی؛ که می توانند دانش خود را در داخل و با سایر رشته ها به اشتراک بگذارند و به کار ببرند، و در فرآیندهای یادگیری و تمرین حرفه ای برای احتمالات جدید و همکاری با سایر رشته ها باز هستند. چشم انداز دانشکده، ارائه رهبری در آموزش طراحی با برنامه های معتبر بین المللی در سطوح ملی و بین المللی از طریق زیرساخت علمی برجسته و محیط حمایتی برای دانشجویان است تا خود را جهت دهی کنند و دانش و مهارت های مورد نیاز را به سمت یک حرفه خلاق و پربار کسب کنند. ارتقای کیفیت، افزایش انگیزه، همکاری و تنوع در کنار توسعه ارزش های اخلاقی از اهداف دانشکده است.

aqas

AQAS: Agency for Quality Assurance through Accreditation of Study Programs https://www.ecfmg.org

miak

http://www.miak.org/

MİAK: هیئت اعتباربخشی معماری

naab

NAAB: National Architectural Accrediting Board
http://www.naab.org
Accredited Programs: Architecture (B.Arch.)

آزمایشگاه دانشکده معماری EMU

معماری EMU

معماری EMU از مطالعه گروهی و انفرادی پشتیبانی می کند. کارکنان دانشگاهی و دانشجویان قادر به ایجاد و اجرای ابتکارات در دنیای واقعی با کمک واحد سرمایه در گردش دانشکده هستند. وظیفه اجتماعی دانش آموزان در عین خدمت به جامعه افزایش می یابد.

ثبت درخواست و ارتباط با ما

دانشکده پزشکی EMU

دانشکده پزشکی EMU

ثبت درخواست و ارتباط با ما